Dostawa

Dostawa

Wysyłamy do wszystkich części świata, tak, w dowolne miejsce na świecie!

Wszystkie zamówienia wysyłane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Dokładnie sprawdzimy każde zamówienie i każdy wysłany produkt, aby zmaksymalizować Twoją satysfakcję. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki.

Czas dostawy wynosi od 5 do 12 dni, w zależności od stanu magazynowego i adresu zamówienia. Po wysłaniu zamówienia powiadomimy Cię e-mailem. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Zawiera informacje o zamówieniu, dostawie i tak dalej.

Metoda wysyłki: Metoda wysyłki zależy od informacji o adresie zamówienia.Wybierzemy najlepszą firmę kurierską zgodnie z Twoim adresem, aby szybciej otrzymać przesyłkę.Zwykle metoda wysyłki to: DHL, EMS, FedEx i lokalna firma pocztowa.

Śledzenie zamówienia: Po zakupie online wyślemy Ci potwierdzenie e-mailem w celu potwierdzenia zamówienia. Gdy nasz magazyn zostanie wysłany, wyślemy ponownie e-mail. Treść e-maila zawiera informacje o zamówieniu, informacje o paczce, link do śledzenia itd.

Uwaga: upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny, większość informacji o zamówieniu prześlemy pocztą elektroniczną. E-mail to adres e-mail podany podczas zakupu lub adres e-mail zapisany w profilu „Moje konto”.

Koszt wysyłki: Koszt wysyłki zależy od kraju / regionu. Aby uzyskać najdokładniejszą metodę dostawy i czas dostawy, po prostu wprowadź swój adres dostawy podczas płatności. Następnie będziesz mógł wybrać najwygodniejszy środek transportu.

Aby bezpiecznie i skutecznie dostarczyć zamówienie, upewnij się, że podany adres jest dokładny, ponieważ większości zamówień nie można zmienić po ich wysłaniu.

Dziękuję za zaufanie i życzę udanych zakupów!